LOVE & LOVE Japanese Style Mochi Red Bean 210g
€ 3,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de klassieke smaak van LOVE & LOVE Red Bean Mochi. Deze traditionele lekkernijen bestaan uit een zoete vulling van rode bonenpasta, omhuld met zachte, taaie mochi.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1350 kJ / 323 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 76.7 g |
| waarvan suikers | 46.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.2 g |
| Zout | 0.07 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!