LOVE & LOVE Japanese Style Mochi Brown Sugar 210g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de rijke zoetheid van LOVE & LOVE Brown Sugar Mochi. Deze taaie lekkernijen zijn voorzien van een decadente bruine suikervulling en bieden een geruststellende en bevredigende traktatie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1405 kJ / 336 kcal |
| Vet | 1.8 g |
| waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 78.3 g |
| waarvan suikers | 52.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.6 g |
| Zout | 0.09 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!