LOVE & LOVE Japanese Style Mochi Bubble Milk Tea 180g
€ 3,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ervaar de populaire smaken van bubble milk tea in een unieke mochi-vorm met LOVE & LOVE Bubble Milk Tea Mochi. Deze kauwsnacks bieden een heerlijke combinatie van melkachtige zoetheid en tapiocaparels.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1425 kJ / 341 kcal |
| Vet | 2.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 77.7 g |
| waarvan suikers | 47.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!