LOTTE Milkis Strawberry Carbonated Drink 250ml
€ 1,19
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Een verfrissende koolzuurhoudende drank met aardbeiensmaak die een heerlijke combinatie biedt van fruitige zoetheid en romige textuur
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 211 kJ / 50 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!