LOTTE Choco Pie Cacao 6x28g
€ 2,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een zoete traktatie met deze met chocolade bedekte marshmallowcakes. Deze individueel verpakte taarten zijn perfect voor een snelle snack of dessert.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1870 kJ / 447 kcal |
| Vet | 19.34 g |
| waarvan verzadigd | 13.58 g |
| Koolhydraten | 64.56 g |
| waarvan suikers | 30 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.87 g |
| Zout | 0.24 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.












Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!