LOBO Tofu Miso Soup Powder 30g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Een snel en gemakkelijk poeder voor het maken van smaakvolle tofu-misosoep. Voeg gewoon heet water toe voor een warme, geruststellende kom soep
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1562 kJ / 370 kcal |
| Vet | 5.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.8 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Vezels | 5 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 13.7 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!