LOBO Sweet And Sour Seasoning Mix 30g
€ 0,89
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze mix biedt een heerlijke combinatie van zoete en pittige smaken, perfect voor het creëren van klassieke zoetzure gerechten. Gemakkelijk te gebruiken, het voegt een verfrissende smaak toe aan uw maaltijden
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1500 kJ / 360 kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan verzadigd | 1 g |
| Koolhydraten | 82 g |
| waarvan suikers | 65 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Zout | 4.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!