LOBO Roast Red Pork Gravy Mix 50g
€ 0,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Een handige mix waarmee u een rijke, smaakvolle jus voor geroosterd rood varkensvlees kunt maken. Deze hartige saus verbetert de smaak van uw vlees en zorgt keer op keer voor een heerlijke en bevredigende maaltijd
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1578 kJ / 374 kcal |
| Vet | 6.5 g |
| waarvan verzadigd | 2.4 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan suikers | 51 g |
| Vezels | 2.7 g |
| Eiwitten | 5.4 g |
| Zout | 11.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!