LOBO Pad Thai Paste 280g
€ 3,19
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Een kant-en-klare pasta die de rijke smaken van Pad Thai vastlegt, waardoor u dit geliefde gerecht met gemak kunt bereiden. Het is perfect voor degenen die zonder gedoe willen genieten van een zelfgemaakte versie en keer op keer heerlijke resultaten opleveren
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1335 kJ / 319 kcal |
| Vet | 15 g |
| waarvan verzadigd | 1.9 g |
| Koolhydraten | 36 g |
| waarvan suikers | 36 g |
| Vezels | 4.8 g |
| Eiwitten | 7.6 g |
| Zout | 3.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!