LOBO Nam Nuong Seasoning Mix 70g
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Een smaakvolle mix die de smaak van gegrilde varkensspiesjes versterkt, waardoor je gemakkelijk thuis de heerlijke Nam Nuong kunt maken. Deze mix voegt een heerlijke balans toe van hartige, zoete en licht kruidige smaken, perfect voor barbecues of als smakelijk voorgerecht
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1439 kJ / 339 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan suikers | 26 g |
| Vezels | 3.8 g |
| Eiwitten | 32 g |
| Zout | 13.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!