LITTLE SHEEP Hotpot Dipping Sauce Spicy 140g
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg pit toe aan je hotpot met LITTLE SHEEP pittige dipsaus! Deze authentieke Aziatische smaakmaker is perfect voor een heerlijke, kruidige hotpot-ervaring. Ook heerlijk in noedelsoepen of als smaakvolle toevoeging aan je favoriete gerechten. Gemakkelijk te bewaren op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1494 kJ / 357 kcal |
| Vet | 25 g |
| waarvan verzadigd | 5.4 g |
| Koolhydraten | 21.4 g |
| waarvan suikers | 10.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 10.7 g |
| Zout | 7.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!