LIPTON Green Ice Tea 330ml
€ 1,15
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Les je dorst met de verfrissende smaak van LIPTON Ice Tea Green. Deze verkwikkende drank combineert de natuurlijke goedheid van groene thee met een lichte en verfrissende smaak.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 138 kJ / 33 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 7.3 g |
| waarvan suikers | 7.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.11 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!