LEE KUM KEE Soup Base Tom Yum 80g
€ 1,29
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer een authentieke en smaakvolle Tom Yum-soep met LEE KUM KEE Tom Yum Soepbasis. Deze handige basis is vakkundig gemengd met citroengras, laos en chilipepers, waardoor de essentie van deze populaire Thaise soep wordt vastgelegd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 863 kJ / 205 kcal |
| Vet | 6.6 g |
| waarvan verzadigd | 1.1 g |
| Koolhydraten | 26 g |
| waarvan suikers | 21 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5.6 g |
| Zout | 23.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!