LEE KUM KEE Stir Fry Sauce Sweet Sour 80g
€ 1,39
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Maak eenvoudig heerlijke zoetzure roerbakgerechten met LEE KUM KEE Zoetzure Roerbaksaus. Deze handige saus is vakkundig gemengd met een balans van zoetzure smaken, waardoor een heerlijke dimensie aan uw gerechten wordt toegevoegd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 781 kJ / 184 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 45 g |
| waarvan suikers | 32 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!