LEE KUM KEE Stir Fry Sauce Sticky Sweet Vinegar 60g
€ 1,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een zoete en pittige twist toe aan je roerbakgerechten met LEE KUM KEE Sticky Sweet Vinegar Roerbaksaus. Deze handige saus combineert zoete azijn met een mix van hartige ingrediënten, waardoor een heerlijk glazuur voor uw gerechten ontstaat.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 924 kJ / 218 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan suikers | 47 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.9 g |
| Zout | 2.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!