LEE KUM KEE Spicy Bean Ma Po Sauce 340g
€ 4,49
Slechts 1 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de gedurfde en kruidige smaken van Mapo Tofu met LEE KUM KEE Spicy Bean Ma Po Sauce. Deze authentieke saus combineert chilipepers, gefermenteerde zwarte bonen en Sichuan-peperkorrels voor een echte Sichuan-ervaring.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 560 kJ / 134 kcal |
| Vet | 7.1 g |
| waarvan verzadigd | 1.2 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.6 g |
| Zout | 8.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!