LEE KUM KEE Soybean Sesame Oil 207ml
€ 4,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verbeter uw culinaire creaties met de gecombineerde smaken van soja- en sesamolie met LEE KUM KEE Soja-Sesamolie. Deze veelzijdige olie is perfect voor roerbakgerechten, marinades en voor het toevoegen van een nootachtig aroma aan uw gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 3441 kJ / 837 kcal |
| Vet | 93 g |
| waarvan verzadigd | 15 g |
| Koolhydraten | 0.5 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!