LEE KUM KEE Sichuan Style Hot Spicy Stir Fry Sauce 360g
€ 4,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer authentieke roerbakgerechten in Sichuan-stijl met LEE KUM KEE Sichuan-stijl hete en pittige roerbaksaus. Deze smaakvolle saus combineert chilipepers, Sichuan-peperkorrels en een mix van aromatische kruiden, waardoor uw gerechten een vurige kick krijgen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 531 kJ / 127 kcal |
| Vet | 5.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.9 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.6 g |
| Zout | 10.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!