LEE KUM KEE Pure Sesame Oil Black 207ml
€ 5,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een krachtige, geroosterde sesamsmaak toe aan je gerechten met LEE KUM KEE Pure Sesamolie Zwart. Deze aromatische olie is perfect voor wokgerechten, marinades en dipsauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 3404 kJ / 828 kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan verzadigd | 13 g |
| Koolhydraten | 0.5 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0 g |
Allergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!