LEE KUM KEE Pure Sesame Oil 207ml
€ 4,79
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verbeter uw culinaire creaties met het nootachtige aroma en de rijke smaak van LEE KUM KEE Pure Sesamolie. Deze veelzijdige olie is perfect voor wokgerechten, marinades en dressings.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 3467 kJ / 828 kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan verzadigd | 13 g |
| Koolhydraten | 0.5 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0 g |
Allergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!