LEE KUM KEE Peking Duck Sauce 383g
€ 3,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Ervaar de authentieke smaken van Pekingeend met LEE KUM KEE Pekingeendsaus. Deze zoete en hartige saus is perfect om te dippen, te glaceren en een heerlijke dimensie toe te voegen aan uw eendgerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1046 kJ / 248 kcal |
| Vet | 6.4 g |
| waarvan verzadigd | 1.3 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| waarvan suikers | 43 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.6 g |
| Zout | 4.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!