LEE KUM KEE Panda Oyster Sauce 490g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een rijke, umami smaak toe aan je gerechten met deze authentieke Aziatische smaakmaker. Perfect voor roerbakgerechten, soepen, hot pots en zelfs om je instant maaltijden op te fleuren. LEE KUM KEE staat garant voor kwaliteit. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 479 kJ / 113 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 27 g |
| waarvan suikers | 21 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.2 g |
| Zout | 11.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!