LEE KUM KEE Mushroom Seasoning Powder 200g
€ 4,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een hartige diepte toe aan uw gerechten met LEE KUM KEE Champignonkruidenpoeder. Deze veelzijdige smaakmaker is perfect voor soepen, stoofschotels en sauzen en versterkt de umami-smaak van uw culinaire creaties.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 960 kJ / 226 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan suikers | 19 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.3 g |
| Zout | 38.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!