LEE KUM KEE Minced Garlic 326g
€ 4,99
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een vleugje smaak toe aan uw culinaire creaties met LEE KUM KEE Gehakt Knoflook. Met dit handige potje gehakte knoflook bespaar je tijd en moeite in de keuken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1284 kJ / 309 kcal |
| Vet | 23 g |
| waarvan verzadigd | 4 g |
| Koolhydraten | 20 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.4 g |
| Zout | 3.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!