LEE KUM KEE Mala Red Oil Chilli Sauce 205g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een pittige, authentieke Aziatische smaak toe aan je gerechten met deze heerlijke chili olie. Perfect voor het verrijken van roerbakgerechten, soepen, hot pots en zelfs instant noodles. Geniet van de intense smaak van mala pepers. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2867 kJ / 696 kcal |
| Vet | 69 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 9.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.5 g |
| Zout | 2.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!