LEE KUM KEE Stir Fry Sauce Honey Soy 70g
€ 1,39
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Maak eenvoudig heerlijke roerbakgerechten met LEE KUM KEE Roerbaksaus met honing en soja. Deze handige saus combineert de zoetheid van honing met de hartige diepte van sojasaus en voegt een heerlijke balans toe aan uw gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1020 kJ / 240 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 52 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Zout | 5.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!