LEE KUM KEE Panda Oyster Sauce Gluten-Free 510g
€ 3,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de rijke, hartige smaak van oestersaus zonder gluten met LEE KUM KEE glutenvrije oestersaus. Deze veelzijdige saus is perfect voor wokgerechten, marinades en dipsauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 476 kJ / 112 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan suikers | 25 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 11.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!