LAOGANMA Chilli Soup Base For Hot Pot
€ 2,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verbeter uw hotpot-ervaring met Lao Gan Ma Chilli Soup Base. Deze smaakvolle basis combineert een mix van pepers en kruiden om een vurige en aromatische bouillon te creëren. Perfect om thuis een authentieke hete pot in Sichuan-stijl te maken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 u |
|---|---|
| Energie | 2950 kJ / 704 kcal |
| Vet | 72.2 g |
| waarvan verzadigd | 3.4 g |
| Koolhydraten | 10.5 g |
| waarvan suikers | 0.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5.9 g |
| Zout | 12.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!