KOREAN FOOD STYLE Topokki Rice Cake Jjajang 173g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van authentieke Koreaanse smaken met deze Topokki rijstcake in Jjajang saus. Perfect voor snelle en gemakkelijke maaltijden, roerbakgerechten, of als smaakvolle toevoeging aan soepen. Heerlijk voor een authentieke Aziatische maaltijd. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 982 kJ / 231 kcal |
| Vet | 0.8 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 45 g |
| waarvan suikers | 4.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 0.64 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!