KOOKSOONDANG Makgeolli Peach 3% 350ml
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de zoete, perzikachtige smaak van deze Koreaanse rijstwijn. Deze lichte, sprankelende drank is perfect als aperitief of bij Aziatische gerechten. Heerlijk verfrissend en makkelijk te drinken. Ontdek de authentieke smaak van Korea!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 150 kJ / 36 kcal |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4.2 g |
| waarvan suikers | 3.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerBeperking
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!