KING OF PLUM Preserved Plum Umeboshi 100g
€ 2,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze geconserveerde umeboshi-pruimen bieden een unieke zoute en zure smaak. Het is een traditionele Japanse smaakmaker, vaak geserveerd met rijst, toegevoegd aan bentoboxen of gebruikt als smaakstof in sauzen en dressings.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 280 kJ / 67 kcal |
| Vet | 0.3 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 15.1 g |
| waarvan suikers | 0.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.9 g |
| Zout | 12.4 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!