KIKKOMAN Teriyaki Cooking Sauce 250ml
€ 4,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze zoete en hartige teriyakisaus is perfect om te grillen, marineren en smaak toe te voegen aan uw favoriete gerechten
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 635 kJ / 150 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan suikers | 23 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5.2 g |
| Zout | 7.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!