KIKKOMAN Gluten-Free Soy Sauce Small 150ml
€ 3,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze kleinere fles glutenvrije sojasaus is ideaal om een hartige smaak aan uw maaltijden toe te voegen en tegelijkertijd aan uw voedingsbehoeften te voldoen
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 240 kJ / 57 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 16.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!