KHAO SHONG Coated Peanuts Coconut 185g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de heerlijke crunch van deze gecoate pinda’s met een tropische kokossmaak, perfect als tussendoortje
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2135 kJ / 511 kcal |
| Vet | 27 g |
| waarvan verzadigd | 6 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 6 g |
| Eiwitten | 21 g |
| Zout | 1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!