KARA Coconut Milk Large 1L
€ 5,69
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de romige goedheid van deze kokosmelk, ideaal om te koken en bakken, of om van te genieten in smoothies en desserts
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 736 kJ / 176 kcal |
| Vet | 18.1 g |
| waarvan verzadigd | 16.1 g |
| Koolhydraten | 1.6 g |
| waarvan suikers | 1.6 g |
| Vezels | 0.1 g |
| Eiwitten | 1.7 g |
| Zout | 0.16 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!