KAKI TIGA Ketjap Small 250ml
€ 3,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de veelzijdige smaak van dit kleine sojasausflesje, perfect om een vleugje zoetheid toe te voegen aan uw maaltijden en snacks
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1009 kJ / 237 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 56.8 g |
| waarvan suikers | 54.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.4 g |
| Zout | 4.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!