JUMBO Bouillon Cubes Prawn 48x10g
€ 4,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geef je gerechten een heerlijke smaak met deze bouillonblokjes. Perfect voor het toevoegen van een rijke, hartige smaak aan soepen, roerbakgerechten, noodles en meer. Ideaal voor snelle en gemakkelijke maaltijden. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 816 kJ / 195 kcal |
| Vet | 8.3 g |
| waarvan verzadigd | 5.5 g |
| Koolhydraten | 18 g |
| waarvan suikers | 3.5 g |
| Vezels | 0.3 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 51.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!