JUMBO Bouillon Cubes Chicken 48x10g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
JUMBO kippenbouillonblokjes geven een heerlijke smaak aan uw gerechten. Perfect voor het verrijken van soepen, sauzen en andere maaltijden. Ideaal voor een snelle en smaakvolle bereiding van uw favoriete gerechten. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 824 kJ / 197 kcal |
| Vet | 10 g |
| waarvan verzadigd | 4 g |
| Koolhydraten | 17 g |
| waarvan suikers | 4 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | 56 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!