JIN XUAN BAO Almond Cake 160g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de heerlijke, knapperige JIN XUAN BAO amandelkoekjes! Deze verfijnde koekjes met amandelsmaak zijn een perfecte traktatie bij de thee of koffie, of gewoon als een lekker tussendoortje. Ideaal om te delen met vrienden en familie. Bewaar op een koele, droge plaats.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1917 kJ / 458 kcal |
| Vet | 20.8 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 50.2 g |
| waarvan suikers | 4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 13.8 g |
| Zout | 0.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!