JADE PHOENIX Thick Noodle 375g
€ 2,69
Slechts 1 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de taaie textuur van deze dikke noedels, perfect voor soepen, roerbakgerechten of elk noedelgerecht waar je zin in hebt
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1560 kJ / 372 kcal |
| Vet | 1.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 77.6 g |
| waarvan suikers | 2.2 g |
| Vezels | 2.5 g |
| Eiwitten | 11.8 g |
| Zout | 0.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!