JADE PHOENIX Chow Mein Noodle 170g
€ 1,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze chow mein noedels zijn ideaal om te roerbakken en vormen een heerlijke basis voor je favoriete Aziatische gerechten
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1490 kJ / 356 kcal |
| Vet | 1.4 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 72.6 g |
| waarvan suikers | 0.9 g |
| Vezels | 3.6 g |
| Eiwitten | 10.4 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!