ITA-SAN Ramen Broth Miso Vegan 440ml
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een authentieke Aziatische smaak met deze heerlijke miso ramen bouillon! Perfect voor het bereiden van snelle en gemakkelijke ramen, soepen en andere Aziatische gerechten. Geeft een rijke, vegan smaak aan je maaltijden. Ideaal voor in de wok of als basis voor een smaakvolle hot pot.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1659 kJ / 394 kcal |
| Vet | 9.9 g |
| waarvan verzadigd | 5 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan suikers | 4.1 g |
| Vezels | 5.4 g |
| Eiwitten | 6.5 g |
| Zout | 3.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!