INDOMIE Instant Noodles Mi Goreng Hot & Spicy 80g
€ 0,69
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geef uw maaltijd meer pit met deze hete en pittige roerbaknoedelbeker, die bij elke hap een bevredigende kick geeft
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2028 kJ / 484 kcal |
| Vet | 22.3 g |
| waarvan verzadigd | 10.5 g |
| Koolhydraten | 62.6 g |
| waarvan suikers | 8.1 g |
| Vezels | 2.3 g |
| Eiwitten | 7.2 g |
| Zout | 2.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!