HIAKUAN Instant Spicy Hot Broad Noodle 110g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Dit instant noedelgerecht biedt een pittige kick en levert binnen enkele minuten gedurfde smaken en een bevredigende textuur
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1925 kJ / 460 kcal |
| Vet | 23.2 g |
| waarvan verzadigd | 4.6 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 6.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.8 g |
| Zout | 3.34 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!