HIAKUAN Instant Broad Noodles Bowl Sesame Paste Flavour 115g
€ 2,39
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Snelle en smakelijke instant noedels met een rijke sesamsmaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1674 kJ / 400 kcal |
| Vet | 10 g |
| waarvan verzadigd | 5.9 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan suikers | 5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 1.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!