HIAKUAN Broad Noodle Chili Oil Hot & Sour 115g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze brede noedels worden geleverd met een pakje chili-olie, wat zorgt voor een pittige en pittige kick voor een heerlijke maaltijd in enkele minuten
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1750 kJ / 418 kcal |
| Vet | 15.7 g |
| waarvan verzadigd | 6.3 g |
| Koolhydraten | 59.1 g |
| waarvan suikers | 5.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 9.96 g |
| Zout | 2.63 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!