HAR HAR Hot Bean Sauce 450g
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een pittige en rijke smaak toe aan je favoriete gerechten met deze heerlijke saus. Perfect voor het verrijken van roerbakgerechten, soepen, hotpots en snelle maaltijden. Ontdek de authentieke Aziatische smaak om je gerechten mee op te fleuren. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 306 kJ / 73 kcal |
| Vet | 2.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 6.4 g |
| waarvan suikers | 0.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.4 g |
| Zout | 11 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!