HAKUBAKU Bio Somen Noodle 270g
€ 2,99
Op voorraad
Bestsellers
Beschrijving
Deze delicate somen-noedels zijn gemaakt van biologische tarwe en zijn perfect om gekoeld te serveren met dipsauzen of in verfrissende salades
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1480 kJ / 353 kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 72.3 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 2.7 g |
| Eiwitten | 11.3 g |
| Zout | 2.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!