HAKUBAKU Bio Ramen Noodle 270g
€ 2,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van deze biologische ramennoedels, perfect voor het maken van stevige soepen of roerbakgerechten. Hun authentieke textuur en smaak maken ze tot een veelzijdige keuze
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1450 kJ / 346 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 0.2 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 13.3 g |
| Zout | 2.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.











Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!