HAIDILAO Wet Vermicelli 200g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van authentieke Aziatische smaken met deze heerlijke, dunne slierten. Perfect voor snelle roerbakgerechten, smakelijke soepen of als basis voor een hot pot. Ook ideaal voor een makkelijke en snelle maaltijd. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 837 kJ / 200 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!